Powiększanie | ust | Łódź
Instagram - logo
Stylage M - logo Juvederm - logo Restylane - logo

Mezoterapia igłowa Łódź

HOME / Mezoterapia igłowa Łódź

mezoterapia

Co to jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia to doskonały „Kompleks witaminowy” zwalczający oznaki starzenia się skóry twarzy, która jest w stanie skorygować szereg wad kosmetycznych. Jest to technika iniekcji polegająca na wprowadzeniu do skóry koktajlu na głębokość około 3 mm. Mezoterapia igłowa jest najskuteczniejszą procedurą głębokiego odżywiania skóry. Przy użyciu tej techniki preparaty zawierające mikroelementy i witaminy są wstrzykiwane śródskórnie.

Mezoterapia igłowa - najważniejsze informacje
Cena: od 350 zł do 700 zł
Czas sesji: 1 godzina
Znieczulenie: maść znieczulająca z lidokainą
Okres rekonwalescencji: brak
Czas utrzymywania się efektów: od 6 do 10 miesięcy
Cennik
Twarz 420 zł
Szyja 370 zł
Dekolt 320 zł
Owłosiona skóra głowy 270 zł
Dłonie 350 zł
Okolice oczu 370 zł
Mezoterapia Stylage Hydo, Teosyal Mezo 600 zł
Mezoterapia Stylage Hydro Max 700 zł
Mezoterapia skóry głowy – Dr. Cyj 800 zł

Mezoterapia włosów

Wypadanie włosów występuje z powodu różnych czynników np. farbowanie włosów, uszkodzeniu włosów po porodzie i karmieniu piersią, czynniki dziedziczne i zaburzenia hormonalne. Jedną z przyczyn wypadania włosów jest brak składników odżywczych z krwiobiegu do mieszków włosowych. Zaburzenia odżywiania występują z powodu skurczu naczyń krwionośnych, który występuje w sytuacjach stresowych (psycho-emocjonalnych lub fizycznych). Dla prawidłowego wzrostu komórek włosów konieczne jest, aby składniki odżywcze, które otrzymujemy z krwioobiegu, dostały się do mieszków włosowych. Mezoterapia pomaga aktywować krążenie krwi, metabolizm komórkowy przyspiesza regenerację komórek. Skład koktajli do mezoterapii włosów obejmuje witaminy, leki rozszerzające naczynia krwionośne i kwas hialuronowy. Koktajle dobierane są indywidualnie, biorąc pod uwagę stan skóry głowy i włosów. Czas trwania leczenia określa lekarz. Średnio cały zabieg trwa od 5 do 12 sesji z częstotliwością raz w na tydzień. Po sesji powinieneś powstrzymać się od mycia włosów przez 2 dni. Sesja trwa około godziny. Lekarz wprowadza do skóry substancję leku na głębokość około 2 milimetrów za pomocą specjalnych igieł do mezoterapii. Zabieg jest bezbolesny i nie ma potrzeby znieczulenia. Po zakończeniu kursu stan włosów znacznie się poprawia, łupież znika, poprawia się stan korzeni włosów oraz rozpoczyna się aktywny wzrost włosów.

Mezoterapia twarzy

Mezoterapia twarzy pozwala rozwiązać problemy matowej skóry, powiększonych porów, uelastycznić skórę, pozbyć się trądziku i wygładzić drobne zmarszczki. Zabieg odmładza i zapobiega starzeniu się skóry. Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz dobiera składniki koktajlu i dawkę, w oparciu o indywidualne cechy i stan skóry pacjenta. Ze względu na skład koktajlu w tkankach poprawia się mikrokrążenie i aktywowane są procesy lipolityczne, produkcja kolagenu, białka, którego włókna tworzą nowe silne wzmocnienie dla tkanek skóry. Na początku zabiegu wykonuje się powierzchowne czyszczenie skóry. W razie potrzeby wykonuje się peeling. Na życzenie pacjenta można zastosować żel znieczulający. Lek podaje się za pomocą specjalnych cienkich igieł do mezoterapii. Pod koniec zabiegu nakładana jest kojąca maska ​​i krem ​​ochronny. Po zabiegu możliwe są lekkie obrzęki i zaczerwienienia, które znikają po 1-2 dniach. Wynik zabiegu jest zauważalny po 2-3 cyklach wstrzyknięcia. Nie ma okresu rekonwalescencji. Przez pierwsze 2 dni powinieneś powstrzymać się od odwiedzania łaźni, saun i nie nakładaj masek rozgrzewających. Efekt zabiegu trwa od 6 do 10 miesięcy.

Mezoterapia ciała

Zabieg mezoterapii ciała skutecznie zwalcza niedoskonałości ciała, takie jak cellulit, niewielkie lokalne złogi tłuszczowe, rozstępy i zwiotczenie skóry. Pozbycie się cellulitu jest dość trudne. Mezoterapia dobrze rozwiązuje ten problem. Mezoterapia, nie będąc głównym środkiem utraty wagi, pomaga jednak pozbyć się lokalnych złogów tłuszczu w trudno dostępnych miejscach, takich jak dolna część pośladków, wewnętrzna strona kolan, plecy i ramiona. Skład koktajli terapeutycznych dobiera się indywidualnie dla każdego pacjenta, biorąc pod uwagę cechy, wiek, obecność niektórych chorób. Liczba sesji leczenia jest określana przez lekarza. Średnio potrzeba 10-12 sesji. W zależności od składu koktajlu znieczulenie może być stosowane w postaci kremu lub stanowić część substancji, aby nie zmniejszać efektu zabiegu (w szczególności zabiegu spalania tłuszczu), ponieważ środki znieczulające przyczyniają się do zwężenia naczyń krwionośnych. Indywidualnie wybrany koktajl nakłada się za pomocą specjalnych cienkich igieł do mezoterapii na głębokość od 1,5 do 12 milimetrów, w zależności od gęstości warstwy tłuszczowej i cech skóry. Zabieg trwa około godziny. Efekt zabiegu jest zauważalny po 2-3 sesjach. Efekt zabiegu trwa od 6 do 10 miesięcy.

Korzyści mezoterapii igłowej

 • Długi czas trwania efektu
 • Brak ograniczeń wiekowych
 • Nie wymaga rekonwalescencji
 • Bezbolesny zabieg

Wskazania

Istnieje szeroki zakres wskazań do przeprowadzenia mezoterapii igłowej, między innymi:

 • Starzenie się skóry
 • Trądzik
 • Blizny
 • Pigmentacja
 • Zmarszczki
 • Rozstępy

Przeciwwskazania

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Zapalenie wątroby
 • Przewlekłe infekcje
 • Hemofilia
 • Choroby nowotworowe
 • Cukrzyca
 • Opryszczka
 • Bakteryjne, wirusowe lub grzybicze infekcje skórne
 • Padaczka

Jesteś zainteresowana/zainteresowany mezoterapią igłową w Łodzi?

Kontakt
FAQ - najczęściej zadawane pytania
Jaka jest cena mezoterapii igłowej? Zadzwoń do nas w celu poznania dokładnej oferty cenowej.
Dlaczego potrzebuję mezoterapii, jeśli można zastosować lek na skórę w postaci kremu lub maści? Problem polega na tym, że zewnętrzne stosowanie kosmetyków i leków rzadko pozwala na stworzenie skutecznego stężenia substancji czynnej w obszarze problemowym, ponieważ główną funkcją skóry jest bariera, to znaczy skóra jest odporna na przenikanie przez nią substancji ze środowiska.
Co obejmuje koktajle mezoterapeutyczne? Wśród preparatów są kompleksy witaminowe, lipolityczne (rozkładające tłuszcz), rozszerzające naczynia krwionośne i inne, aż do gotowych kompleksów do walki z tym lub innym problemem. Skład koktajlu jest zawsze wybierany przez lekarza, biorąc pod uwagę indywidualne cechy ciała.
Jaka jest różnica między biorewitalizacją a mezoterapią? Zabieg biorewitalizacji jest podobny do mezoterapii. Różni się tym, że w biorewitalizacji używa się tylko kwasu hialuronowego, a w mezoterapii używamy koktajli, które zapewniają lepszy efekt dla naszej skóry.
Jak długo trzeba czekać na efekt? Pierwsze wyniki stają się widoczne w ciągu kilku godzin po zabiegu. Czas trwania wyniku zależy w dużej mierze od indywidualnych cech fizjologicznych pacjenta, a także od jego wieku. Średnio po skończonym pełnym cyklu mezoterapii pozytywny efekt utrzymuje się do 18 miesięcy.
Zalecenia po mezoterapii Po zabiegu mezoterapii należy unikać ocieplenia skóry. Zabrania się kąpieli, odwiedzania sauny. Peeling, mikroprądy i usuwanie włosów na twarzy również jest zabronione. Nawet stosowanie makijażu w ciągu pierwszych kilku dni może wywołać reakcję alergiczną. Konieczne jest również unikanie kontaktu odsłoniętego obszaru skóry z innymi powierzchniami. Należy również wykluczyć z diety kawę i napoje alkoholowe.

Kontakt

kontakt
kontakt.hollyelite@gmail.com
Telefon: +48 883 271 036
Al. Tadeusza Kościuszki 106/116, 90-432 Łódź